info@eryigitotokurtarma.com
Yolda Kaldığınız Her Anda 0532 467 2764

Covid-19 Tedbirlerimiz

Covid-19 Tedbirlerimiz

Eryiğit Oto Kurtarma olarak dünyada ve ülkemizde yaşanmakta olan pandemi salgınına dair gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Sağlık Bakanlığımızın paylaşmış olduğu tüm tedbirleri dikkatlice uyguluyor, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve faaliyet gösterdiğimiz tüm alanları korumak, bu konuda doğru adımları atmak için de elimizde gelen gayreti gösteriyoruz.

Tüm araçlarımız kapsamlı bir dezenfeksiyon sürecinden sonra müşterilerimize hizmet vermektedir. Ayrıca kaza ya da araç arızası gibi durumlarda olay yerine intikal eden personellerimiz gerekli maske, hijyen , sosyal mesafe ve sağlık kurallarına uyarak süreci kontrollü olarak takip etmektedir.

Tam donanımlı araçlarımızla olay yerine intikal eden personellerimiz tedbirler kapsamında koruyucu maske, eldiven, ve dezenfektan gibi tedbirleri uygulamaktadır.

Araç İçi Özel Bölme

Türkiye’ de bir ilke imza atarak şöför koltuğu ile müşteri koltuğu arasında oluşturduğumuz özel bölme sayesinde , sosyal mesafeyi korumayı amaçlıyoruz. Böylece hem çalışanlarımızın hemde müşterilerimizin güvenle seyahat etmelerini sağlıyoruz.

 

ARAÇ İÇİ FİZİKSEL ÖNLEMLER

  • Sürücü Bölümü Ayrımı Sürücü ve yolcu bölümü özel olarak birbirinden ayrılmıştır.
  • Maske Kutuları Misafir ve sürücü için maske kutuları araçta bulundurulmaktadır.
  • Dezenfektan Misafir ve sürücü için dezenfektanlar araçta bulundurulmaktadır.
  • Eldiven Kutuları Misafir ve sürücü için eldiven kutuları araçta bulundurulmaktadır.
  • Günlük Temizlik Araçların günlük olarak temizlik işlemleri yapılmaktadır.
  • Günlük Dezenfektan Araçların günlük olarak dezenfektan işlemleri yapılmaktadır.
Call Now Button