info@eryigitotokurtarma.com
Yolda Kaldığınız Her Anda 0532 467 2764

Hizmetlerimiz

image6

Oto Kurtarma & Oto Çekici,Kurtarıcı

Oto Kurtarma ve çekici araçlarımızla , yolda arza yada kaza yapıp mahsur kalan araçlarınızın bir yetkili servise veya tamirciye götürülmesinin sağlıyoruz.Bu sayede mahsur kalan araçlar servislerde tamir edilerek eski çalışır hallerine getirilerek yola devam etmemizi sağlıyoruz.Çektiğimiz Tüm Araçlar Şirketimiz Tarafından sigortalı olarak çekilir.

Yol Yardımı

Yol Yardım araçlarımız ; yollarda herhangi bir sebepten dolayı kalan araçlarınızın mağduriyetini gidermek amacıyla 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Yolda kalan araçlarla ilgili tarafımıza bilgi geldiğinde yol yardım ekibimiz yola çıkarak aracınızın bulunduğu yere gelir ve aracınızdaki arızayı gidererek yola devam etmenizi sağlar. Aracınız anlık müdahale ile düzelmiyorsa çekicilerimizle servislere götürülür.

 

1

Vinç İşletmeciliği & Vinç Kiralama

1993 yılında Uşakta kurulan Eryiğit Oto Kurtarma yılların verdiği tecrübeyle Oto kurtarma ve Kiralık Forklift hizmetleri yanısıra 2013 yılında 5 ton ve 35 Tonluk Çift Kırma ve sepetli vinçi de filosuna dahil ederek vinç işletmeciliği hizmetini de bünyesine katmıştır. Eryiğit Vinç, Uşak ili ve çevresinde sahip olduğu geniş araç filosu ve işinde uzman deneyimli personelimiz ile çeşitli sektörlerde taşıma, kaldırma, yükleme/boşaltma, tahmil/tahliye, fabrika işleri , elektrik santralleri montaj/demontaj ve bakım/onarım destek desteği,sepetli vinç,sepetli platform,insan kaldırma platformu,totem işleri,reklam işleri,afis asma işleri,inşaat sektörü için 35 çift kırma vinç gibi hizmetler sunmakta olup, bugüne kadar Uşak bölgesinin gelişimine ve ekonomik kalkınmasına yönelik hemen hemen tüm projelerde, taşeron, çözüm ortağı veya kolaylaştırıcı firma olarak yer almıştır.

Ülkemizin gelişen sektörlerinden biri olan inşaat sektörü gibi ağır iş makinelerinin gereksinim duyulduğu sektörlerde temel iş gereksinimi olarak görülmekte olan hiyap vinçler; gerek yük taşımada, gerek nakil işlemlerinde gerekse de mobil olabilmeleri nedeniyle pek çok malzeme nakliye konusunda yardımcı olmaktadır. Ancak bilindiği üzere bu tip ağır iş makineleri sürekli olarak ihtiyaç dahilinde olmadıkları için satın alma işlemleri konusunda firmaların imkanlarını zorlamaktadır. Bu bağlamda ise kiralama yoluna gitmek çok daha ekonomik çözüm üretmektedir. Firmamız uzun yıllardır profesyonel olarak bu işi yapmakta ve etkili çözümler üretmektedir. Kiralık 35 tonluk çift kırmalı hiyap vinç hizmetini de araç parkuruna yerleştirmiş olan firmamız, taşınabilir ve katlanarak yer kaplama sürecini azaltan bu vinçleri ile firmalara çözüm ortaklığı oluşturmaktadır.

Tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı K1 yetki belgesine sahip olup, hiyap vinç operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır.Vinçlerimiz her üç ayda periyodik kontrol yapılmaktadır.Vinçlerimiz Periyotik Kontrol Raporludur.Eryiğit Vinç’in kiralık vinçlerinin ve hiyaplarının tümü periyodik olarak muayene edilir. Vinç operatörlerimiz G sınıfı (İş Makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir.

 

 

image2

Kiralık Forklift Hizmetleri

 Firmamız Uşak ilinde yılların verdiği tecrübeyle Oto kurtarma Yol Yardım ve Nakliyat hizmetleri yanisıra 2013 yılında forklif kiralama hizmeti verme kararı almıştır..

Ağır yükleri indirme ve yükleme hususunda büyük rahatlık sağlayan ve bu vesileyle de iş akışınızı hızlandıran forklif modellerini satın almak yerine kiralama yolunu tercih ederek hem vakitten, hem de nakitten tasarruf edebilirsiniz. Eryiğit forklif kiralama olarak UŞAK ili ve çevresinde bünyemizde barındırdığımız 2014 model dizel motor ve triplex asansörlu baoli marka forklif çeşitleriyle 7 gün 24 saat kiralayabilirsiniz.Saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak temin edebileceğiniz yada palet bazlı olarak kiralayacağınız kiralık forklif makınaları için arzu edildiği takdirde profesyonel operatörlerimiz de sizlere eşlik edebilirler. Böylece tamir, bakım ve benzeri masraflarla uğraşmadan, operatör istihdam etme gereği duymadan, forklif satın almadan ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

KİRALAMA AVANTAJLARI

Kiralama ile zamandan, çalışan sayısından ve maliyetten tasarruf edilir.
Kiralama faturası ile vergilendirmede avantaj sağlanır.
Periyodik servis, bakım,onarım masrafları olmaz.
Oporator istihdam derdi yok

Call Now Button