info@eryigitotokurtarma.com
Yolda Kaldığınız Her Anda 0532 467 2764

Uşak Oto Çekici 0532 467 27 64

UŞAK OTO ÇEKİCİ İLE ARACINIZDA AKLINIZDA YOLDA KALMASIN…

Uşak Oto Çekici Hizmetleri

Uşak oto çekici hizmetleri sunan Eryiğit Oto Kurtarma firmamız günün her saati en uygun fiyatları ile hizmet vermektedir.Özellikle yeni teknoloji arabaların yüksek hız yapması, kontrolsüz ve dikkatsiz sürücüler nedeniyle meydana gelen trafik kazası sayısında ülkemiz ne yazık ki dünya ortalamasının çok üzerindedir. Meydana gelen maddi hasarlı kazalarda, araç çalışsa bile servise götürmek için aracı hareket ettirmek çok daha büyük hasarlar veya kazalara neden olabilir. Bunun dışında yeni çıkan son model arabalar, birer teknolojik oyuncak haline gelmiştir. Bu nedenle de herhangi bir arıza verdiğinde aracı yeniden çalıştırmak veya yerinden oynatmak mümkün olmamaktadır. Motor arızası veren araçlar ise yine hareket etse bile kesinlikle çalıştırılmamalıdır. Bunun dışında lastik patlaması ve stepne olmaması, benzin bitmesi, aracın yol kenarındaki banketten veya merdivenlerden düşmesi gibi durumlarda da araç çalışamaz. Tüm bu durumlarda yapmanız gereken; eğer Uşak ilinde ikamet ediyorsanız veya seyahat halinde iken aracınız Uşak’ta arıza yaptıysa, Uşak oto çekici hizmeti alarak aracınızı hiç çalıştırmadan servise ulaştırmak olmalıdır.

Uşak ilinde oto çekici hizmeti, D sınıfı sürücü ehliyetine sahip şoförlerin kullandığı vinç tipi çok güçlü araçlarla verilen bir hizmettir. Hidrolik veya elektrikli sistemle çalışan bu vinçler; kayar kasa, sabit kasa ve ahtapot çekici olarak üçe ayrılırlar. Aracınız öncelikle bulunduğu yerde gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra, çok güçlü bantlarla ve vinçte bulunan bu sistemler kullanılarak, deneyimli ekip tarafından vinçe yüklenir ve ilgili servise götürülür. Eğer aracınızın kaskosu varsa veya aracınızın markasına ait bir özel yol yardım hattı bulunuyorsa bu merkezleri aramanız halinde, konumunuza göre anlaşmalı oldukları bir çekici size yönlendirilecektir. Ancak eğer bu koşullar mevcut değilse, Uşak’ta araba çekici firmayı aramanız gereklidir.

Oto çekiciyi beklerken dikkat etmeniz gereken öncelikle kendi güvenliğinizdir. Eğer yolda aracınız bozulduysa, aracın etrafına reflektörleri koyarak ve dörtlüleri yakarak aracı kilitleyin ve araçtan uzaklaşın. Eğer maddi hasarlı bir kaza söz konusu ise, araçta bulunanların iyi olduğundan emin olduktan sonra yine araçtan inerek uzaklaşın. Oto kurtarma hizmeti, 7 gün 24 saat verilen bir hizmettir. Dolayısıyla aracınız ile ilgili sorun oluştuğunda ilgili ekipler çok kısa sürede yanınıza gelecektir.

Oto Kurtarma & Oto Çekici,Kurtarıcı
tel:05324672764

Call Now Button