Uşak Ağır Ticari Kurtarıcı Hizmeti

Firmamız;  Uşak ilinde Tır, Çöp Kamyonu, Su Tankerleri, Damperli Kamyonlar, İtfaiye Araçları, Vidanjör, Kapalı Kasa Kamyon, Frigrofrik Kamyon, İş Makinesi, Kepçe, Dozer Tır Kafası, Kırkayak Kamyon, On Teker Kamyon gibi ağır ticari araçlar için kurtarma ve çekme hizmetleri firmamız bünyesinde bulunmaktadır.

İşinde deneyimli ve uzman ekibi ile günün her saati gece gündüz demeden ağır ticari kurtarıcı hizmeti vermekteyiz. Uşak ili ve tüm ilçelerine ağır vasıta yol yardım, oto çekici ve oto kurtarıcı hizmetlerimizi sunmaktayız. Sizlere kaliteli ve en uygun fiyatlı çekici hizmetlerini vermek için hazırda bekliyoruz. Tüm ağır ticari araçlarınız için kesintisiz yol yardım hizmeti sunuyoruz. Uşak ilinde ağır vasıta aracınız ile yolda kaldığınızda hemen bizi arayın, en uygun fiyatlarımızla oto çekici hizmetlerinden yararlanın.

Tır ve Kamyon kurtarma ve taşıma ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi 0532 467 2764 numaralı hattımızdan arayarak fiyat alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü personelimiz ile hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında bir telefon kadar uzağınızda.

Hangi Durumlarda Ağır Ticari Kurtarıcı Hizmeti Alabilirim ?

– Trafik kazası
– Aracın mekanik bir arıza sebebiyle hareketsiz kalması
– Lastik patlaması
– Akü Bitmesi
– Anahtar kaybı veya anahtarın araç içerinde kalması
– 0 km araç taşımacılığı

Hizmetlerimiz

Şehirlerarası büyük araç taşıma, tır kafası taşıma, kırkayak kamyon taşıma, kasalı kamyon taşıma, konteyner taşıma, tır kellesi taşıma, otobüs taşıma, dorseli tır taşıma gibi hizmetler firmamız bünyesinde bulunmaktadır.

Uşak Ağır Vasıta Çekici Fiyatlarımız?

Uşak Ağır Vasıta Çekici firması olarak fiyatlarımız; diğer firmalar ile karşılaştırdığı zaman gayet uygun kalmaktadır. Sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyata vermek için her bölgede çekici ekibimiz bulunmakta ve iletişim kurduğunuz andan itibaren en yakın çekicimiz yanınıza gelip hızlı şekilde Uşak Ağır Vasıta Çekici hizmetini gerçekleştirmektedir.

Uşak Ağır Vasıta Taşıma Farkımız Nedir?

Uşak Ağır Vasıta Taşıma adıyla sizlere 7/24 ağır vasıta taşıma ve kurtarma desteği vermekteyiz. Sizin bize olan güveninizi kırmamak için işimize özen gösterip, dikkat içerisinde çalışmaktayız. Taşıma kaskolu ve Taşıma sigortalı çekiciler ile hizmet vermekte olan firmamız gayet güvenli ve kaliteli bir ağır vasıta taşıma hizmeti vermektedir.

Uşak Ağır Vasıta Taşıma Kalitesi Nedir?

Uşak Ağır Vasıta Taşıma ağır vasıta taşıma hizmeti veren firmalar arasında kalitesi ile her zaman bir adım öne çıkmayı başarmaktadır. Hem günümüz teknolojisine uygun araçları hem de işinde uzmanlaşmış personelleri ile sizlere kaliteli hizmet vermektedir. Sizde Hemen bizi arayın ve kaliteli hizmete uygun fiyatlı şekilde sahip olun.

Telefon Numaramız 0532 467 2764

 

Uşak TIR ve Kamyon Kurtarıcı Hizmeti 0532 467 2764