info@eryigitotokurtarma.com
Yolda Kaldığınız Her Anda 0532 467 2764

Uşak Vinç İşletmeciliği

Uşak Vinç İşletmeciliği

Uşak Eryiğit Vinç Kiralama firması olarak 1993 yılında Uşakta kurulan Eryiğit Oto Kurtarma yılların verdiği tecrübeyle Oto kurtarma hizmetleri yanı sıra 2013 yılında 5 ton ve 35 Tonluk Çift Kırma ve sepetli vinçleri de makine parkuruna dâhil ederek vinç işletmeciliği hizmetini de bünyesine katmıştır. Eryiğit Vinç, Uşak ili ve çevresinde sahip olduğu geniş araç filosu ve işinde uzman deneyimli personelimiz ile çeşitli sektörlerde taşıma, kaldırma, yükleme/boşaltma, tahmil/tahliye, fabrika işleri, elektrik santralleri montaj/de montaj ve bakım/onarım desteği, sepetli vinç, sepetli platform, insan kaldırma platformu, totem işleri, reklam işleri, afis asma işleri, inşaat sektörü için 35 çift kırma vinç gibi hizmetler sunmakta olup, bugüne kadar Uşak bölgesinin gelişimine ve ekonomik kalkınmasına yönelik hemen hemen tüm projelerde, taşeron, çözüm ortağı veya kolaylaştırıcı firma olarak yer almıştır.

Ülkemizin gelişen sektörlerinden biri olan inşaat sektörü gibi ağır iş makinelerinin gereksinim duyulduğu sektörlerde temel iş gereksinimi olarak görülmekte olan hiyap vinçler; gerek yük taşımada, gerek nakil işlemlerinde gerekse de mobil olabilmeleri nedeniyle pek çok malzeme nakliye konusunda yardımcı olmaktadır. Ancak bilindiği üzere bu tip ağır iş makineleri sürekli olarak ihtiyaç dâhilinde olmadıkları için satın alma işlemleri konusunda firmaların imkânlarını zorlamaktadır. Bu bağlamda ise kiralama yoluna gitmek çok daha ekonomik çözüm üretmektedir. Firmamız uzun yıllardır profesyonel olarak bu işi yapmakta ve etkili çözümler üretmektedir. Kiralık 35 tonluk çift kırmalı hiyap vinç hizmetini de araç parkuruna yerleştirmiş olan firmamız, taşınabilir ve katlanarak yer kaplama sürecini azaltan bu vinçleri ile firmalara çözüm ortaklığı oluşturmaktadır.

Uşak Kiralık Vinç Hizmetleri

Makine parkurumuzda bulunan 35 tonluk araç üstü hiyap vinçlerle saatlik, günlük, aylık kiralık vinç seçenekleri ile uşak ilinde kiralık vinç hizmetleri vermekteyiz. Kiralık vinç ihtiyaçlarınızda bizim ile iletişime geçebilir, işinize en uygun vinçi, en uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz.

Tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı K1 yetki belgesine sahip olup, hi-ap vinç operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Vinçlerimiz her üç ayda periyodik kontrol yapılmaktadır. Vinçlerimiz Periyodik Kontrol Raporludur. Eryiğit Vinç ’in kiralık vinçlerinin tümü periyodik olarak muayene edilir. Vinç operatörlerimiz G sınıfı (İş Makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir.

no images were found

Call Now Button