info@eryigitotokurtarma.com
Yolda Kaldığınız Her Anda 0532 467 2764

Uşak Kiralık Forklift

 

Uşak Kiralık Forklift Hizmetleri ile Kurumsal Çözümler

Uşak kiralık forklift faaliyetleri gösteren firmamız Uşak ilinde yılların verdiği tecrübeyle Oto kurtarma Yol Yardım ve Nakliyat hizmetleri yansıra 2013 yılında forklift kiralama hizmeti verme kararı almıştır.

Ağır yükleri indirme ve yükleme hususunda büyük rahatlık sağlayan ve bu vesileyle de iş akışınızı hızlandıran forklift modellerini satın almak yerine kiralama yolunu tercih ederek hem vakitten, hem de nakitten tasarruf edebilirsiniz. Eryiğit Forklift Kiralama olarak Uşak ili ve çevresinde bünyemizde barındırdığımız 2014 model dizel motor ve triplex asansörlü BAOLİ marka forklift çeşitleriyle 7 gün 24 saat kiralayabilirsiniz. Saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak temin edebileceğiniz ya da palet bazlı olarak kiralayacağınız kiralık forklift makinaları için arzu edildiği takdirde profesyonel operatörlerimiz de sizlere eşlik edebilirler. Böylece tamir, bakım ve benzeri masraflarla uğraşmadan, operatör istihdam etme gereği duymadan, forklift satın almadan ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Uşak Kiralık Forklift ihtiyaçlarınızda bizim ile iletişime geçebilir, işinize en uygun forklifti, en uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz.

Kısa Vadeli Kiralama 

Uzun Vadeli Kiralama
  • Palet bazında kiralama
  • Haftalık Kiralama
  • Saatlik Kiralama
  •   Aylık Kiralama
  • Kamyon-tır bazında kiralama
  • Yıllık Kiralama

 

FİYAT BİLGİLERİ VE KİRALAMA KOŞULLARI İÇİN :

0.532 467 27 64 -0.276 223 36 00 & info@eryigitotokurtarma.com
Call Now Button