info@eryigitotokurtarma.com
Yolda Kaldığınız Her Anda 0532 467 2764

Çivril Kamyon Tır Kurtarıcı Çekici

Çivril Kamyon Tır Kurtarıcı Çekici 0532 467 27 64

Kamyonunuz ya da tırınız ile yolda kaldınız ve Çivril ilçesinde güvenilir bir ağır ticari çekici firması mı arıyorsunuz? Bizler Çivril ilçesi ve çevresinde ağır ticari kurtarıcı sektöründeki uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile kamyon ve tır çekici hizmetleri sunuyoruz. Tecrübeli kadromuz ile araçlarınızın kurtarılması, çekilmesi ve taşıma süreçlerinde en iyi şekilde işlem yapılması garanti edilmektedir. Çivril kamyon çekici her zaman sizin için en kaliteli oto çekici hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Araçlarınız yolda kaldığı anda gece ya da gündüz, tatil ya da değil hiç fark etmeden istediğiniz her saat bizleri arayabilir, en uygun fiyata en hızlı çekici hizmeti alabilirsiniz. Çivril ilçesinde oto çekici hizmeti almak için bizleri 0506 429 46 02 numaralı acil oto çekici hattından arayabilirsiniz.  

Çivril Ağır Ticari Oto Kurtarma

Ağır ticari aracınız ile Çivril ilçesi ya da çevresinde seyahat ederken kaza yaptınız ya da arabanız çamura saplandı ve bir oto kurtarma firması mı arıyorsunuz. Bizler eryiğit oto kurtarma olarak uzman kadromuz ile araç kurtarma hizmetleri sunmaktayız. Kaza yapan ya da çamura saplanan araçları bulundukları konuma en yakın oto kurtarma aracımızı göndererek aracınızı kurtarıyoruz. Çivril’de oto kurtarma hizmeti sunarken, en uygun fiyata en hızlı hizmeti veriyoruz. Çivril’de ağır ticari çekici ve kurtarma hizmeti almak için bizleri 0532 467 27 64 numaralı acil yol yardım hattından arayabilirsiniz. Kırkayak , tır , dorse ,kamyon, kamyonet , on teker kamyon, ve iş makinaları taşıma ve çekme hizmetleri için hemen bizi arayın.

Çivril Ağır Ticari Çekici Hizmet Bölgelerimiz

Çivril ağır ticari çekici araçlarımız Çıtak,Çivril,Emirhisar,Gümüşsu,Gürpınar, Irgıllı,Işıklı,Kıralan,Kızılcasöğüt,Özdemirci mevkilerinde hizmet vermektedir.Size en yakın oto çekici aracı göndererek ,en uygun fiyata oto çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz.

 

Call Now Button