info@eryigitotokurtarma.com
Yolda Kaldığınız Her Anda 0532 467 2764

Aracınız ile Yolda Kaldığınızda Ne Yapmalısınız?

yolda kaldığımda ne yapmalıyımAracınız ile Yolda Kaldığınızda Ne Yapmalısınız?

Aracınız ile seyahat ederken bir arıza ya da kazadan dolayı yolda kalırsanız yapmanız gereken öncelikle aracınızı emniyetli bir yere park edip, gerekli güvenlik önlemlerini almanız olmalıdır. Eğer aracınızın sorunu basit müdahale ile çözebileceğiniz bir durum ise, örneğin benzin bitmesi ya da akü bitmesi gibi sorunlar ise bunu yolda kaldığınız yerde kendi imkânlarınızla çözmeye çalışabilirsiniz. Ama sorun bir yetkili servisin ya da oto tamircinin müdahalesini gerektirecek zor düzeyde ise bulunduğunuz konumda bunları yapabileceğiniz şeyler sınırlıdır.

Yolda kalan araçlar için oto servise götürülmesi konusunda yapabileceğiniz 4 şey var:

  • Tanıdığınız birini çağırmak. Tanıdığınız otomobili olan birini çağırıp onun aracıyla kendi aracınızı çekebilirsiniz. Ancak bunun hem kanunen cezai işlemi var hem de bunun çok fazla sakıncası var.
  • Gezici servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Eğer aracınızdaki sorun onarılabilecek kadar ufak ise bu servisler işinizi halledip yolunuza devam etmenizi sağlayacaktır.
  • Bir oto çekici çağırmak. Konumuza en yakın çekici hizmetlerini arayacak bir çekici çağırabilirsiniz. Bizler uşak oto çekici olarak konumuza en yakın çekici araçlarımızla günün 24 saati hizmet vermekteyiz. Yolda kaldığınız her an Bize ulaşabilirsiniz.
  • Araç kaskonuzun çekici hizmetinden yararlanmak. Eğer aracınızın kaskosu var ise müşteri hizmetlerini arayıp, ücretsiz olarak yol yardım hizmeti alabilirsiniz. Ama aracınızın kasko yardımı yoksa bizleri arayarak, en uygun fiyatlarla sunduğumuz oto çekici hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Aracınız ile yolda kaldığınızda yapabileceğiniz en doğru karar bir oto çekici firmasını arayarak, oto çekici talep etmeniz olmalı. Bu sayede hem aracınızın hasarının büyümesini önlersiniz hem de aracınızı servise çektirerek aracınızın sorunlarını yaptırıp, bir daha aynı sorunun yaşanmaması için tamir ve onarımı yaptırmış olursunuz. Eryiğit Oto Kurtarma olarak sunmuş olduğumuz uşak oto çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmetlerini günün her saati arayarak, en uygun fiyatlara en kaliteli hizmetleri alabilirsiniz.

Call Now Button